Оригамі

Оригамі
  • м. Житомир вул. Бориса Тена, 82А
  • пн, вт, ср, чт
  • 5-16 років
  • Не має значення
Безкоштовні
Запит відправлено!
Найближчим часом адміністрація центру з’яжеться з Вами.
запис на гурток

Очолює студію Маєвський Андрій Павлович – творчий педагог і цікава особистість. Входить до десятки кращих оригамістів України. Має власний неповторний стиль виготовлення виробів-оригамі. Працює за власною авторською програмою. 

Керівник студії  активно пропагандує мистецтво оригамі та стверджує, що виготовлення виробів в техніці оригамі та кірікоміоригамі не потребує  великих матеріальних витрат, спеціально обладнаних кабінетів, не вимагає від людини (дитини) дивовижних  здібностей, не має значення і вік. Японці вважають, чим раніше дитина почне займатися оригамі, тим розумнішою вона виросте. На думку Андрія Павловича, сам процес виготовлення таких виробів  захоплює і дорослих, і малих, він об¢єднує учня і педагога,  дарує їм радість співпраці.  Такі заняття  можуть стати достойною альтернативою комп¢ютерним іграм та телевезійним передачам, відкриють перед дітьми чарівний світ творчості.

Дітям молодшого шкільного віку надзвичайно корисно займатися як оригамі, так і кірікоміоригамі:  розвиток просторової уяви, логічного мислення, окоміру, дрібної моторики кисті руки, уважності, посидючості, естетичного смаку, і, як наслідок, всебічний розвиток особистості,- ось гарантований результат цих занять.

 

Під час навчання в гуртку вихованці оволодівають знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу. У вихованців формуються вміння і навички роботи з папером та виготовлення поробок у різних техніках, застосування основних прийомів роботи. На заняттях вихованці виконують читання схем та створення конструкцій на основі роздаткових карток у техніці «papercraft», та виготовляють вироби за запропонованими розгортками та схемами. Вихованцям надається можливість на основі однієї схеми виготовляти декілька варіантів робіт.

Оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу; формування вмінь і навичок роботи з папером; виготов­-
ленняпоробок у різних техніках, застосування основних прийомів оригамі.

Вчитель: Маєвський Андрій Павлович