Основи науково-дослідницької діяльності

Основи науково-дослідницької діяльності
  • м. Житомир вул. Клосовського, 16 ЗОШ № 5 ауд. 214
  • ср, пт
  • 14-17 років
  • Не має значення
Безкоштовні
Запит відправлено!
Найближчим часом адміністрація центру з’яжеться з Вами.
запис на гурток

Програма гуртка спрямована на ознайомлення учнів з основними питаннями науково-дослідницької діяльності. Під час занять в гуртку проходить поглиблене вивчення матеріалу від загального поняття про науку, основних етапів науково-дослідницької діяльності, визначення теми і проблеми дослідження, роботи з літературою, написання і редагування тексту роботи до підсумкової презентації результатів науково-дослідницької роботи. Вихованці гуртка зі своїми проектами беруть активну участь у конкурсах та турнірах міського, обласного та всеукраїнського рівнів, презентуючи свої роботи у вигляді постерного захисту та демонстрації власних винаходів. Щорічно чимало наших вихованців є переможцями конкурсів науково-дослідницького напрямку різних рівнів. 

Вихованці гуртка активно приймають участь в конкурсі-захисті Малої академії наук України на міському, обласному та всеукраїнському рівнях.

Творчий та інтелектуальний розвиток особистості у процесі науково-дослідницької роботи.Підготовка учнів до науково-дослідницької діяльності у різних галузях науки.

Вчитель: Шубіна Олена Павлівна