Професійна освіта

Професійна освіта
  • м.Житомир провулок Скорульського,3
  • пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
  • 15-23 років
  • Не має значення
Платні
+38xxx xx xx показати
Запит відправлено!
Найближчим часом адміністрація центру з’яжеться з Вами.
запис на гурток

Відрізняється від звичайних комп'ютерних курсів об'ємом отримуваних знань. За 2,5 року навчання, студенти отримують теоретичні основи та практичні навички з різних напрямків, які пов'язані з обраною спеціальністю, важливе місце займає робота з професійним інструментарієм. Студенти, які отримали комп'ютерну освіту, є повноцінними фахівцями своєї галузі, вони не потребують будь-яких додаткових спеціалізованих знань або навичок і можуть відразу приступати до роботи.

3-й сезон Компютерного  табору для школярів!!!

Зимові канікули - святковий та казковий період,коли діти хочуть провести час весело, активно та з незабутніми враженнями. Тому, запрошуємо в Зимовий комп'ютерний табір!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний комп'ютерний табір.

День в Комп'ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ компютерних технологій, познайомиться з останніми IT-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп'ютерних ігор, фотографа, адміна.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії, фотостудія, новий конференц-зал.
Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! Її чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!
 
1 зміна: з 9 січня до 12 січня
ранок: 9:00-13:30
або
день: 13:30-18:00