Фотографія

Фотографія
  • м. Житомир, вул. Троянівська, 20
  • пн, вт, ср, чт, пт
  • 6-18 років
  • Не має значення
Безкоштовні
(04xxx xx xx показати
Запит відправлено!
Найближчим часом адміністрація центру з’яжеться з Вами.
запис на гурток

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради діє з 1945 року. За роки існування неодноразово змінювалась його назва разом зі завданнями, які ставилися перед колективом: обласна дитяча технічна станція, обласна станція юних техніків, обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.Центр має таку матеріально-технічну базу: 12 навчальних лабораторій (судномодельна, аерокосмічна, хімічна, для вивчення інформатики, декоративно-прикладної творчості); 2 виставкові зали. На території центру розташовані авіамодельний та автомодельний кордодроми, у вестибюлі центру – автотраса довжиною 52 м та басейн розміром 10 х 2 м для випробування судномоделей.

Центр знаходиться в мальовничій, історичній частині міста Житомира (вулиця Троянівська, 20).
Заняття в гуртках безкоштовні!
Раціонально використовуючи власний час, вихованці можуть відвідувати заняття кількох гуртків на свій смак.
Вихованці гуртків можуть відвідувати й брати участь у різноманітних подіях центру: конкурсах, фестивалях, виставках, змаганнях й інших заходах.
Відвідуючи заняття, гуртківці розвивають свої творчі задатки, здібності й обдарування, набувають соціальних та інтелектуальних компетенцій.

Дітям шкільного віку пропонуємо заняття в гуртках різних напрямків орієнтовно двічі на тиждень. Тривалість 1 заняття – до 2 годин.
Викладання в гуртках безкоштовне. Матеріалами й інструментами для занять дітей забезпечують батьки.
Виготовлені власноруч творчі роботи вихованці мають право залишити собі.

Заняття відбуваються у другій половині дня. Кожен гурток має свій розклад. Узагальнений розклад буде сформовано після 15 вересня.

В процесі занять гуртківці знайомляться з простими та складними видами зйомок та способами обробки фотографій. Особлива увага приділяється практичному фотографуванню. Одне з основних завдань – надати можливість вихованцям творчо працювати над створенням фотознімків, розвивати художній смак та творчу уяву, фантазію, логічне мислення. Учні вчаться працювати з фотоапаратурою, вивчають основи фото композиції, знайомляться з основами фото оптики. Обов’язковою складовою є участь гуртківців в оформленні виставок,виготовленні альбомів, слайдів, буклетів та екскурсії на фотовиставки в музеї.

Заняття в гуртку розширюють кругозір гуртківців, сприяють поглибленню знань з фізики, хімії, образотворчого мистецтва, технології, історії, відкривають широкі можливості для професійної орієнтації учнів.

Вчитель: В.о. директора Цалко Альбін Вячеславович