Задати питання

Питання та відповіді

Чи всі гуртки міста Житомира ми можемо знайти на порталі?
Ми намагалися зібрати повну базу усіх гуртків, які працюють для дітей у місті Житомирі. Гуртки державної форми власності зібрані всі, приватної - ті, що виявили бажання зареєструватися. Сподіваємося, з часом база буде рости і збільшуватися.
Як знайти гурток, який нас цікавить на порталі?
Щоб знайти гурток вам потрібно скористатися активною кнопкою "знайти гурток" або ввести назву гуртка в полі "назва гуртка". Для коректного відображення списку наявних (зареєстрованих на порталі) вам потрібно вводити назву гуртка українською мовою цілком чи першу частину, наприклад, "фото..." чи "тхеквондо". Якщо ви не знайшли те, що шукали, можете скористатися пошуком через організацію - в кожному профілі клубу, центру чи організації ви знайдете список гуртків, які є в наявності.
Чи варто дитині займатися у гуртках?
Звичайно варто! Гуртки зможуть відкрити вашу дитину з нового боку, допоможуть їй знайти друзів чи майбутню професію. Крім цього, різноманітна активність розкриває потенціал дитини, підвищує рівень емоційного та розумового інтелекту.
Що цікаве чекає дитину на гуртку?
Кожен гурток чи заняття призначене для певних цілей - там дитина зможе проявити свої таланти, схильності, розвиватися, зайти хоббі чи нових друзів. Крім того, колективна активність за межами садочку чи школи дозволяє дитині легше пройти адаптацію до нового етапу життя (перший клас) чи краще соціалізуватися. Зазвичай, все залежить від здібностей та набору індивідуальних особливостей дитини - одна знайде цікаве у будь-якій діяльності, іншій - навіть найцікавіші заняття будуть здаватися марудними. Багато що залежить і від батьків - їх ставлення до вибору активності та інтересів дитини.
З якого віку дитині можна відвідувати гуртки?
Кожен гурток призначений для відповідного віку дитини. Є спеціальні розвиваючі заняття, які можна відвідувати з дитинкою від 6, а навіть і з 2 місяців від народження! Все залежить від індивідуальних особливостей розвитку вашої дитини. Перед тим, як записатися на гурток, поспілкуйтеся з керівником, приведіть дитину на пробні заняття, поспілкуйтеся з іншими батьками, які вже відвідують цей гурток.