Фотографія

Фотографія
  • м. Житомир, вул. Івана Франка, 16, ауд. 16
  • пн, вт, ср, чт, пт
  • 10-18 років
  • Не має значення
Безкоштовні
(09xxx xx xx показати
Запит відправлено!
Найближчим часом адміністрація центру з’яжеться з Вами.
запис на гурток

Гурток заснований у 2014 році. ФОТОГРАФІЯ (від грецького «пишу світлом») — сукупність науково-технічних засобів і технологій, які мають на меті реєстрацію зображень об’єктів за допомогою світла.

Гурток працює на технічній базі циклової комісії «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка. За роки існування вихованці неоднаразово ставали дипломантами та лауреатами  обласних конкурсів-змагань з фотографії серед аматорів, як в особистих так і в командних заліках. Випускники гуртка продовжують мають можливість продовжити освіту за обраним фахом вступаючи до профільних навчальних закладів.

Гуртківці досліджують як історію світлопису, фізику світла, будову людського ока, так і будову та принципи роботи сучасних фотоапаратів, фотообладнання. Знайомляться із основами фотокомпозиції та побудови кадру.  Знайомляться з техніками та засобами створення художнього фото. Беруть участь у фотовиставках, фотоконкурсах та фотозмаганнях як місцевого так і всеукраїнського рівня. Знайомляться з найкращим зразками мистецького надбання в галузі художнього мистецтва та світлопису. Відвідують художні та мистецьки заходи. Мають нагоду особисто поспілкуватися із сучасними українськими письменниками, художниками та світлописцями.

В процесі занять гуртківці знайомляться з простими та складними видами зйомок та способами обробки фотографій. Особлива увага приділяється практичному фотографуванню. Одне з основних завдань – надати можливість вихованцям творчо працювати над створенням фотознімків, розвивати художній смак та творчу уяву, фантазію, логічне мислення. Учні вчаться працювати з фотоапаратурою, вивчають основи фото композиції, знайомляться з основами фото оптики. Обов’язковою складовою є участь гуртківців в оформленні виставок,виготовленні альбомів, слайдів, буклетів та екскурсії на фотовиставки в музеї.

Заняття в гуртку розширюють кругозір гуртківців, сприяють поглибленню знань з фізики, хімії, образотворчого мистецтва, технології, історії, відкривають широкі можливості для професійної орієнтації учнів.

Вчитель: в. о. Цалко Альбін Вячеславович