На нашему скеледромi можна починати тренуватися з 7 рокiв. Ранiше не варто, дитинка ще хоче просто гойдатись на мотузках, а не повзти наверх))). Можливе разове відвідування всією сiм'єю для веселого проводження часу. На скеледромi тренуються дiти та дорослi. Скелелазiння це завжди круто, цiкаво, кожне тренування дасть вiдчути себе сильнiшим, смiливiшим та отримати багато нових друзiв.
тел. 093-282-09-43 Iрина