05.10.2017 в Житомирі стартувала Школа високоефективного підлітка «Independent Teenager’s Area»

05.10.2017 в Житомирі стартувала Школа високоефективного підлітка «Independent Teenager’s Area»
27.10.2017

Проект «Цикл занять із неформальної освіти  «Independent  Teenager’s Area: школа високоефективного підлітка» отримав грантову підтримку міського голови для обдарованої молоді, який реалізовує управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

«Вітаю  з початком реалізації гранту міського голови для обдарованої молоді. Впевнена, що участь в проектів  дозволить вам набути нових навичок, мотивує вас до нових звершень», - звернулася до слухачів Програми Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Метою Школи високоефективного підлітка  є формування професійних навичок, які будуть актуальні для юних житомирян у майбутньому.

Слухачами школи стали творча молодь, підлітки з малозабезпечених та багатодітних родин, діти-переселенці. На даний час зареєструвалися 53 підлітка для участі в «Independent  Teenager’s Area».

«Я – мама трьох дітей. У свій час я зіткнулась з тим, що моя дитина не захотіла йти до школи. Як педагог, я сформувала концепцію школи  «Independent  Teenager’s Area».  Це концепція американця Стівена Кові, який написав, що, в першу чергу, необхідно мотивувати підлітків.  Проект покликаний допомогти підліткам знайти мотивацію для розвитку, профорієнтації, а найголовніше -  сформувати професійні навички», - каже Ірина Яцик, ідейний натхненник Школи.