5 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ «ОБРІЇ ДУШІ»

5 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ «ОБРІЇ ДУШІ»
02.04.2019

5 квітня в міському Палаці культури відбудеться гала-концерт фестивалю  «Обрії душі». Ідейними натхненниками заходу, приурочененого до днів народження Тараса Шевченка та  Лесі Українки, стали житомирські педагоги Ірина Лубківська (ЗОШ № 20), Надія Красноголовець (ЗОШ № 20), Олена Вісковатих (ЗОШ № 21) та Людмила Власенко (ЗОШ № 27).

«Мета фестивалю-конкурсу: об’єднати  творчих  дітей  міста, заохочення дітей до створення якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому країни, формування патріотичної свідомості, популяризація української культури, мови й народних традицій, а також вшанування пам’яті Тараса Шевченка та Лесі Українки», - діляться організатори.

Учасниками літературного фестивалю-конкурсу могли стати  учні 5-11 класів загальноосвітніх шкіл області.  Для цього вони мали надіслати з 15 лютого до 10 березня на електронну конкурсу одну авторську  роботу у ( дві номінації: «Поезія» і «Проза»). 

Зокрема, Ірина Лубківська розповіла: «На електронну адресу конкурсу надійшло близько півсотні робіт, переважно, звичайно ж, поетичні твори, але є декілька цікавих прозових  творів від старшокласників міста. Вражає  тематика  і проблематика  дитячих (а іноді зовсім не дитячих!) творів. Найактивнішими виявилися учні  зі шкіл №№ 8, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 32 . Учасники не мали обмежень щодо теми та жанру твору, школярам було запропоновано надіслати відеоролик із декламацією власної поезії (прози). Поважне журі, до складу якого увійшли відомі житомирські артисти, поети та педагоги, переглянуло усі роботи – визначило дипломантів і лауреатів. Церемонія нагородження всіх учасників конкурсу відбудеться на гала-концерті, що розпочнеться  о 12:00 годині  05 квіня9 у міському Палаці  культури».