ДО 20 ЛИСТОПАДА ТРИВАТИМЕ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОНЛАЙН - ТУРНІР З ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

ДО 20 ЛИСТОПАДА ТРИВАТИМЕ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОНЛАЙН - ТУРНІР З ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»
17.11.2020

Другий молодіжний кубок Житомира з гри «Що? Де? Коли?» у цьому році відбудеться 21 листопада в режимі онлайн. Про це повідомила очільниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

З нагоди Міжнародного дня студента спільно з Житомирським клубом інтелектуальних ігор «Sabios» управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організовує проведення Другого молодіжного кубку Житомира з гри «Що? Де? Коли?». Метою заходу є виявлення та розвиток інтелектуальної обдарованості, розширення світогляду та академічних знань, формування світоглядних цінностей, навичок самоосвіти; розвиток інтелектуальних здібностей, академічної та інтелектуальної обдарованості у старших підлітків та молоді; виховання морально-вольових якостей; організація альтернативних форм проведення змістовного дозвілля.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, турнір буде проходити у режимі онлайн. 

Як нагадала Ірина Ковальчук, минулого року в турнірі взяли учать тринадцять команд. Цього року організатори очікують ще більше команд-учасниць. Тренуватись та грати команди будуть онлайн, а вручення призів планується із дотриманням усіх норм карантину.

Реєстрація на турнір триває до 20 листопада за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUdgcRA25Nq8-RE7biT3886Uj3HLKmyCkFLbTAeRdp0L-_cg/viewform