ПОНАД ТИСЯЧУ ЖИТОМИРЯН ТА ГОСТЕЙ МІСТА ВІДВІДАЛИ ВОДОНАПІРНУ ВЕЖУ ПІД ЧАС ФЕСТИВАЛЮ

ПОНАД ТИСЯЧУ ЖИТОМИРЯН ТА ГОСТЕЙ МІСТА ВІДВІДАЛИ ВОДОНАПІРНУ ВЕЖУ ПІД ЧАС ФЕСТИВАЛЮ
05.07.2021
Упродовж 26 – 28 червня і 2 – 4 липня під час акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» Водонапірну вежу Житомира відвідали більше тисячі жителів та гостей міста. Серед них є не лише представники  міст України, а й з-за кордону, зокрема, США.
 
 «Я дійсно була щаслива прогулятись в середині старовинної вежі і почути виступи музикантів. Це неймовірно!», – такими враженнями від вежі поділилась у книзі відгуків гостей акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» Бетсі з Індіани.
 
В рамках заходу у Водонапірній вежі присутні мали можливість ознайомитись із інформаційною фотовиставкою, де представлені фото різноманітних веж світу та України й описано, а як же використовують їхній простір нині. Крім цього, за участю волонтерів-гідів відбулись 16 безкоштовних екскурсій про історію будівництва вежі та цікавих фактів про неї, а під час відкриття «ФЕСТИВАЛЮ ВЕЖ» 26 червня відвідувачі мали можливість насолодитись виступами музикантів та співаків.
 
Цікавим є факт, що будівництвом житомирської Водонапірної вежі займалась інженерна фірма Државецького і Єжиоранського з Варшави. На відкриття заходу завітав і Генеральний консул Республіки Польща Дамян Цярціньскі.
 
Акція реалізується за сприяння гранту для обдарованої молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, а авторками акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» є Аліна Кундіч та Інга Якименко.
 
«Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради має таку класну опцію – грант міського голови для обдарованої молоді. Коли молодь віком від 14 до 35 років має можливість подати свою ідею, ініціативу, мрію на фінансування й отримати невеликий грант, щоб втілити її в життя, та залучити громаду до нових проєктів. Захист проєктів відбувається перед експертною радою. Я як і авторки проєкту мрію, щоб наша вежа ожила, бо це одна з візитівок нашого міста», – зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
 
Побачити Водонапірну вежу Житомира (вул. Пушкінська,24) можна  13 липня (вівторок) і 15 липня (четвер) з 19:00 до 20:00 (безкоштовна екскурсія відбудеться о 19:30).