СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КАЗКИ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КАЗКИ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ
22.12.2018

Сьогодні, 22 грудня, на вулиці Михайлівській проходить Свято української казки. Такого свята немає у календарі, але воно у серцях багатьох людей: як дітей, так і дорослих, бо важко знайти дорослу людину, яка у дитинстві не любила казки. Адже казка – це джерело народної мудрості, скарбниця знань про добро та зло, справедливість і чесність, правду і кривду. А особливо люблять казки, звичайно, - діти. 

Тому організатори святкового дійства запросили на свято людину, яка в Україні найбільше асоціюється з українською казкою – неймовірного, автентичнного і колоритного казкаря  Сашка Лірника.

А український казкар на прикладах казкових героїв розповів усім, хто незважаючи на негоду, прийшов його послухати, як жити у любові, добрі та злагоді і де ж знайти своє щастя.

Довідково: Сашко Лірник (Олександр Власюк): казкар-лірник, інженер-будівельник та кораблебудівельник, колишній учасник київського гурту "Вій", сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. У 2015 році очолив рейтинг найпопулярніших блогерів України на Site.ua. Єдиний артист у світі, якому дзвонять бійці з фронту з проханням розказати по телефону казки "для бліндажа". Постійно їздить на передній край фронту з концертами, організовує волонтерську допомогу. Володар почесного звання «Заслужений працівник культури України». Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, варган, бубон, гітара. Має учнів в Україні, Росії і США. Є автором трьох власних дисків – «Казки лірника Сашка», «Дорослим і дітям» та «Химерні оповіді». 

Нагадаємо, завтра, 23 грудня, на вулиці Михайлівській свято казки об 11.00 продовжиться Святом лісової казки. Усіх учасників чекають: інтерактивна вікторина «Лісова казка», виступ вихованців "Школи лісництва", театральна виставка для дітей, казкова дискотека.  

 

Більше фото за посиланням: http://zt-rada.gov.ua