У ЖИТОМИРІ СТАРТУВАВ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗБЕРЕЖЕМО ЕНЕРГІЮ – ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»

У ЖИТОМИРІ СТАРТУВАВ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗБЕРЕЖЕМО ЕНЕРГІЮ – ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»
24.10.2019

Під гаслом «Своїми вчинками будуємо майбутнє» у Житомирі стартував конкурс дитячої творчості «Збережемо енергію – збережемо планету». Організатори конкурсу: управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з міським культурно-спортивним центром міської ради.

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, «Збережемо енергію – збережемо планету» - конкурс тематичних дитячих малюнків та поетичних творів, який проводиться в рамках міських заходів з популяризації енергоефективності. Метою конкурсу є формування свідомого ставлення до необхідності енергозбереження та раціонального природокористування серед підростаючого покоління; сприяння вихованню екологічної свідомості у дітей; виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді в галузі літературної творчості, сприяння у духовному самовдосконаленні.

Тематика малюнків та поетичних творів:

• економія електроенергії, тепла, води;

• зменшення забруднення довкілля;

• зелена енергія (використання енергії сонця, вітру, біомаси, води, землі);

• зелене майбутнє - здорове середовище.

У конкурсі можуть брати участь учні, вихованці, слухачі загальноосвітніх, навчальних закладів позашкільної освіти, трьох вікових груп:

 - перша група –  діти від 6 до 9 років.

 - друга група – діти від 10 до 14 років.

-  третя група – діти від 15 до  18років.

Прийом конкурсних робіт завершується 22 листопада 2019 року. Оцінювання робіт та підведення підсумків конкурсу триватиме з 22 листопада по 1 грудня 2019 року. Оцінювати роботи буде журі, до складу якого увійдуть представники місцевої влади, експерти, що працюють у сфері енергетики і освіти, професійні художники, літератори, представники засобів масової інформації, представники громадськості.

Виставка робіт та церемонія нагородження переможців відбудеться в грудні 2019року.

Правила оформлення робіт (малюнків), критерії їх оцінки читайте в Положенні про конкурс за посиланням http://zt-rada.gov.ua/?3398%5b0%5d=9257