У ЖИТОМИРІ СТАРТУЄ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗБЕРЕЖЕМО ЕНЕРГІЮ – ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»

У ЖИТОМИРІ СТАРТУЄ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗБЕРЕЖЕМО ЕНЕРГІЮ – ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»
22.10.2020

У Житомирі 22 жовтня стартує конкурс дитячої творчості «Збережемо енергію – збережемо планету». Організатори -  управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з міським культурно-спортивним центром міської ради.

За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, «Збережемо енергію – збережемо планету» - конкурс тематичних дитячих малюнків та поетичних творів, який проводиться в рамках міських заходів з популяризації енергоефективності. Метою конкурсу є формування свідомого ставлення до необхідності енергозбереження та раціонального природокористування серед підростаючого покоління; сприяння вихованню екологічної свідомості у дітей; виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді в галузі літературної творчості.

Тематика малюнків та поетичних творів:

  • економія електроенергії, тепла, води;
  • зменшення забруднення довкілля;
  • зелена енергія (використання енергії сонця, вітру, біомаси, води, землі);
  • електрокари та картина еко-майбутнього;
  • екологія і COVID-19.

У конкурсі можуть брати участь учні, вихованці, слухачі загальноосвітніх, навчальних закладів позашкільної освіти, трьох вікових груп:

 - перша група –  діти від 6 до 9 років.

 - друга група – діти від 10 до 14 років.

-  третя група – діти від 15 до 18 років.

Прийом конкурсних робіт завершується 22 листопада 2020 року. Оцінювання робіт та підведення підсумків конкурсу триватиме з 20 листопада до 1 грудня 2020 року. Оцінювати роботи буде журі, до складу якого увійдуть представники місцевої влади, експерти, що працюють у сфері енергетики і освіти, професійні художники, літератори, представники засобів масової інформації, представники громадськості.

Конкурсну роботу потрібно принести до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради (каб.108)  або надіслати поштою: Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, управління у справах сім’ї, молоді та спорту з поміткою «На конкурс».

Виставка робіт та церемонія нагородження переможців відбудеться в грудні 2020 року.

Правила оформлення робіт (малюнків), критерії їх оцінки читайте в Положенні про конкурс http://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1603353279.pdf