У ЖИТОМИРІ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ VІ ЦИКЛУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ШКОЛИ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

У ЖИТОМИРІ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ VІ ЦИКЛУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ШКОЛИ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося відкриття VІ циклу Інформаційної школи профорієнтації, яка діє з 2017 року у рамках спільного профорієнтаційного проєкту «Шлях до майбутньої професії», Житомирського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та Житомирського міського центру зайнятості.

Для учасників проєкту була проведена екскурсія по міській раді, у ході якої діти отримали цікаву інформацію про історичне минуле будівлі ратуші та побачили працівників міської ради у процесі роботи. 

Проєкт «Шлях до майбутньої професії» спрямований на допомогу  молоді у свідомому виборі професії, що є важливим як для людини, так і для суспільства.  Цикл проекту включає 10 виїзних занять, що проходять на базі найсучасніших та найуспішніших підприємств, установ та навчальних закладів міста Житомира, де для слухачів проекту у креативних та інноваційних формах презентується їх діяльність. Крім виїзних занять, з  дітьми  проводиться профорієнтаційна тестова робота.

До участі у проекті долучаться: міський центр зайнятості, Комп’ютерна академія ШАГ, центр розвитку кар’єри ЖДТУ, Житомирський військовий інститут, департамент економічного розвитку міської ради, Житомирський відділ поліції, підприємства  та виробництва міста.