У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2019

У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2019
07.12.2018

Управління Держпраці у Житомирській області приймає малюнки дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019». Конкурс у Житомирській області триватиме до 1 березня 2019 року.

Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу (листопад 2018 року – лютий 2019 року): відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу (березень – квітень 2019 року): фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

 

Вимоги до малюнків:

• малюнки подаються в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;

• розмір роботи не повинен бути більше за формат А-2 (420×594 мм);

• роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо;

• на зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Запрошуємо талановиту молодь Житомирщини від 6 до 18 років до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2019». Конкурс у Житомирській області триватиме до 1 березня 2019 року.

На регіональному рівні конкурсні роботи учасникам слід надіслати не пізніше 1 березня 2019 року до Управління Держпраці у Житомирській області (10008, м. Житомир, вулиця Шевченка, 18-А "На Конкурс малюнка") Телефон для довідок: (0412) 34-68-70. Контактна посадова особа - Ютрова Крістіна Ігорівна, головний спеціаліст з питань міжнародних зв'язків, взаємодії з громадськість та ЗМІ Управління Держпраці у Житомирській області.

Більш детально про умови конкурсу на сайті журналу «Охорона праці» у розділі «Конкурси» - «Дитячий малюнок»