ВІдкрито реєстрацію на "Школу місцевого самоврядування"

ВІдкрито реєстрацію на
03.03.2026

 

Форма для реєстрації за посиланням.

Заняття відбуватимуться у стінах Житомирської міської ради двічі на тиждень — у вівторок та середу з 16:00 до 18:00. 
Заняття безоплатні. Випускники отримають сертифікати успішності та можливість стажування в Житомирській міській раді. Перше заняття — 10 березня.

Довідка:
«Школа місцевого самоврядування» — муніципальна освітня програма, яка діє при Житомирській міській раді з 2001 року. Це одна з найтриваліших та найбільш актуальних молодіжних програм у місті.
Навчальний курс спрямований на підвищення обізнаності молоді у питаннях місцевого самоврядування та функціонування міських структур.
Мета програми — активізувати молодіжні ініціативи та залучати молодь до практичної політики самоврядування. За час існування Школи у навчанні взяли участь понад 3000 молодих людей.