«ВУЛИК» — МІСЦЕ, КУДИ ДІТИ ПРИХОДЯТЬ МАЛЮВАТИ СВІЙ СВІТ

«ВУЛИК» — МІСЦЕ, КУДИ ДІТИ ПРИХОДЯТЬ МАЛЮВАТИ СВІЙ СВІТ
19.11.2025

Клуб «Вулик» Міського культурно-спортивного центру — простір, куди діти охоче приходять після шкільних занять. Тут шумно, затишно й по-справжньому творчо: стіни розмальовані дитячими руками, столи завалені фарбами та пластиліном, а педагоги знають кожну маленьку перемогу своїх вихованців.

«У нас завжди багато дітей: поруч кілька ліцеїв та садочків, тому з другої до шостої — нон-стоп. Малюємо, ліпимо, клеїмо, готуємося до свят. Зараз — до Різдва. Робимо іграшки, малюємо зиму, готуємо нову експозицію. У нас сімейна атмосфера. Мами, тати, бабусі інколи теж малюють. Тут таке життя кипить, що інколи й не вистачає місця», — розповідає педагогиня-організаторка Ірина Рускевич.

За рік тут створюються десятки робіт і проєктів. Діти розписують стіни, готують фотозони для міських свят, створюють тематичні композиції до Дня Гідності та Свободи, різноманітних конкурсів та проєктів.

Кожна робота — маленька історія.

Сніжана Розпотнюк, мама п’ятирічної Юліани, говорить про «Вулик» як про місце, яке змінює дітей.
«Ми лише з вересня ходимо, але донька біжить сюди із задоволенням. Найперше, що помітила, — вона перестала просити ґаджети. Просто бере олівці й малює усе підряд: зірочки, квіти, сніжинки. Ми разом вишивали голкою по картону…», — розповідає мама. 

За її словами, Юліана стала більш відкритою, комунікабельною і, відчутно розвинула дрібну моторику:
«Ми якраз готуємо руку до письма, і малювання тут дуже допомагає. Під керівництвом пані Ірини дитина рухається правильно, акуратно, вчиться контролювати руку».

Дев’ятирічна Соломія Карпюк ходить до клубу вже три роки. «Це мій другий дім, — говорить. — Найбільше я люблю малювати. Зараз до Різдва малюю будинок зі снігом і дівчинку. І тут ще й стіни можна малювати! Я в клубі відпочиваю після школи. В школі математика важка, аж голова кипить… А сюди прийшла — і якось легше».

У «Вулику» немає строгих груп і обмежень за віком: сюди приходять і малюки з трьох років (разом із батьками) і підлітки, яким просто цікаво творити.Тому це місце й називають «вуликом»: тут постійно хтось щось творить, вигадує, сміється, відкриває для себе нове.

Клуб працює за адресою: провулок Шкільний, 13. 
Гуртки для відвідувачів безоплатні. Записатися можна за номером: 098 525 33 58.
Графік роботи: вівторок — субота. Вихідні — неділя і понеділок.