ЯК СТУДЕНТУ ВНЗ ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

ЯК СТУДЕНТУ ВНЗ ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
19.02.2020

Сьогодні, 19 лютого, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення, яким внесено зміни у Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Житомира.

Відтепер стипендія міського голови призначатиметься студентам вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, зареєстрованим на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідній, творчо-мистецькій, громадській роботі. 

На здобуття стипендії міського голови можуть висуватися кандидатури студентів вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації, які за підсумками двох останніх семестрів мають середній бал навчальних досягнень не менше ніж 85 і навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах усіх форм власності, а також досягли особливих результатів у:

– науково-дослідницькій роботі – стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, зробили винахід, мають публікації в наукових виданнях, брали участь у роботі наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарів, що проводилися на міжнародному, всеукраїнському, обласному та міському рівнях;

– творчо-мистецькій роботі – стали переможцями чи лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок, що мають статус заходів та проводяться на міжнародному, всеукраїнському, обласному та міському рівнях, а також мають публікації власних творів у виданнях або окремими збірками;

– громадській роботі – є волонтерами, членами органів студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій, об’єднань громадян тощо.

У той же час, не можуть бути кандидатами на нагородження стипендією міського голови студенти, які є стипендіатами більш високого рівня (всеукраїнського, обласного), нагороджені стипендією Президента України або Кабінету Міністрів України.

Висунення кандидатів на призначення стипендії міського голови здійснюється вченими радами вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації за погодженням з органами студентського самоврядування.

«Документи на призначення стипендії міського голови необхідно подати до 20 травня в управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. У цьому році плануємо нагородити до Дня молоді України 21 студента», - зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, яка переконана, що призначення стипендії міського голови є не лише матеріальним заохоченням для молодої людини, але й нагородою за цілеспрямованість та працелюбність, гідним прикладом визнання за наукові, творчі та громадські успіхи.

Як нагороджували стипендіатів міського голови у 2019 році дивіться у фото.