З 17.10.207 у Житомирі розпочалася 46-та сесія "Школи місцевого самоврядування"

З 17.10.207 у Житомирі розпочалася 46-та сесія
27.10.2017

17 жовтня відбулося урочисте відкриття 46-тої сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування». Слухачами цього курсу стали 116 молодих людей – студентів навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації міста Житомира.

 В урочистому відкритті Школи взяли участь заступник міського голови Дмитро Ткачук, керуючий справами виконавчого комітету Ольга Пашко, заступник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Сікайло, випускники Школи, студенти навчальних закладів міста.

Програма «Школа місцевого самоврядування» діє у Житомирі з 2001 року.

Метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів.  

«Я вважаю, що майбутнє нашого міста за молоддю. Радію від того, що кількість бажаючих навчатися у Школі місцевого самоврядування з кожним роком збільшується. Житомирська молодь  не байдужа  до  життя свого міста.   Я бажаю вам цікавого навчання та нових проектів», - звернулась до слухачів Ольга Пашко, керуючий справами виконавчого комітету.

Дмитро Ткачук, заступник міського голови, побажав студентам Школи бути активними під час лекцій: «Під час лекцій будьте активними: задавайте питання, діліться власними думками з того чи іншого питання.  Нестардатні, нові ідеї та думки, які вирують у ваших головах, мають бути імплементовані для розвитку нашого міста».

 

Програма Школи - це ряд теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в усіх сферах суспільного життя.