Забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

Забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»
25.08.2021

28 серпня 2021 року у Житомирі відбудуться заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Зокрема з 16:00 до 18:00 пройде патріотично-спортивний легкоатлетичний забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».

Пробіг стартуватиме від обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gYPxVLmx-QCGKAKJHeLQVXwEu_bxpVcGl3d9lrd3bU4/edit

На сходах філармонії діятиме «фотоалея пам’яті», яка складатиметься з 74 світлин загиблих Героїв.

Учасники долатимуть кілометрову дистанцію.

Долучаться батьки та діти загиблих героїв, військовослужбовці-курсанти та громадськість Житомира… Кожен учасник отримає наліпку «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!» та сертифікат учасника забігу.

Маршрут забігу - вул. Пушкінська (біля будинку Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера) – бульвар Старий – вул. Фещенка-Чопівського.

Символ пам’яті захисників незмінний – квітка соняха.

Довідково:

День пам’яті захисників України відзначають 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.