Житомирські підлітки після уроків займаються спортом, танцюють і співають

Житомирські підлітки після уроків займаються спортом, танцюють і співають
12.08.2017

 У Житомирі 53% дівчат і 65% хлопців віком 13-15 років свій позашкільний час спрямовують на  гуртки, секції та клуби.

Такі результати дослідження запитів дітей підліткового віку стосовно послуг позашкільної освіти презентувала Директор центру тендерної освіти Олена Остапчук.

Про це Житомир.info повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

На питання «Як Ви проводите вільний від навчання час?» 45% респондентів відповіли, що після шкільних занять відвідують гурток, секцію, підлітковий клуб;  16% перебувають удома, проводять час за комп’ютером, у соціальних мережах; 28% учнів проводять дозвілля з друзями у дворі чи біля будинку; 4% – додатково займаються з репетитором задля поглиблення знань зі шкільних предметів; 3,5% – читають книжки; 5,5% – дивляться телевізор та слухають музику; 1% – допомагають батькам.

Серед найбільш популярних позашкільних занять у підлітків – спорт, танці, вокал, заняття з репетиторами, театральні студії, наука, журналістика. Менше молодих житомирян цікавить малювання, інформатика, авіамоделювання, краєзнавство. Багато хто не відмовився б відвідувати заняття за такими напрямами: сучасні танці (хіп-хоп, брейк-денс), акробатика, скейт, ролики, волейбол, баскетбол, плавання, різні види боротьби, теніс, фото справа, туризм, риболовля, професійні напрямки.

Про те, чи знає взагалі молодь про широку мережу позашкільних секцій та гуртків міста, результати дослідження говорять, що так: 89% опитаних знають про місцеві гуртки та секції.